Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparatii trotuare în diferite zone ale Municipiului Mangalia în suprafată de aprozimativ 2200mp conform antemăsurătoare atașată.Bază referat 51057/15.07.2021

Număr anunț
DA28840576
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
EUROTECHNIC IND SRL (CUI 14312789)
Cod CPV
45233253-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436.898 RON
Valoare atribuită
436.898 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436.898 RON

din 436.898 RON estimat