Atribuită Cumpărare directă

Incalcare cu agent termic, modificare sistem drenare, montat aer conditionat

Număr anunț
DA28734325
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
EUROTECHNIC IND SRL (CUI 14312789)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.505 RON
Valoare atribuită
19.505 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.505 RON

din 19.505 RON estimat