Atribuită Cumpărare directă

paine de Rusetu 400 gr,feliata,ambalata,preparata traditional fara amelioratori coapta pe vatra,in tava in cuptor cu lemne

Număr anunț
DA28848760
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CEI SAPTE PITICI" BUZAU (CUI 29051320)
Furnizor / câștigător
RUSPAN SRL (CUI 16514563)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.160 RON
Valoare atribuită
5.160 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.160 RON

din 5.160 RON estimat