Atribuită Cumpărare directă

Servicii hoteliere, masa si cazare, pentru 20 de persoane, sportivi si antrenori, ai echipei de fotbal feminin, care se vor caza cu cina in dataa de 04.09.2021 si se vor decaza cu pranzul in data de 05.09.2021.

Număr anunț
DA28671230
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL ALEXANDRIA (CUI 39520211)
Furnizor / câștigător
ZOLATTI TOUR SRL (CUI 35560418)
Cod CPV
55000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.047 RON
Valoare atribuită
3.047 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.047 RON

din 3.047 RON estimat