Atribuită
Cumpărare directă
H0262-25G 2-Hidroxy-3-methoxybenzaldehyde, 99%, 25G, 1 buc, 1x127.00= 127.00 RON H0198-100G 4-Hidroxybenzaldehyde, 98%, 100G,1 buc, 1x234.00= 234.00 RON E0042-25G 4-Ethoxybenzaldehyde, 98%, 25G, TCI, 1 buc, 1x155.00=155.00 RON A10770.22 o-Anisaldehyde, 98%, 100G, 1 buc, 1x230.00= 230.00 RON A15364.18 4-Methoxybenzaldehyde, 98%, 50G, 1 buc, 1x126.00= 126.00 RON H0263-25G Isovanillin, 98%, 25G, 1 buc, 1x212.00= 212.00 RON 150441000 4-Chlorobenzaldehyde, 98%, 100G, 1 buc, 1x109.00= 109.00 RON C0124-25G 3-Chlorobenzaldehyde, 98%, 25G, 1 buc, 1x96.00= 96.00 RON B0548-25G 3-Bromobenzaldehyde 98%, 25G, 1 buc, 1x228.00= 96.00 RON B0549-25G 4-Bromobenzaldehyde 97%, 25G, 1 buc, 1x228.00= 228.00 RON 152430250 o-Tolualdehyde, 98%, stabilized, 1 buc, 1x185.00= 185.00 RON
- Număr anunț
- DA28715398
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 24326100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.798 RON
- Valoare atribuită
- 1.798 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.