Atribuită Cumpărare directă

Cartus cerneala Epson 112 Magenta, C13T06C34A

Număr anunț
DA34824413
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
466,64 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,64 RON