Atribuită Cumpărare directă

MONOC. LAVOAR B-104 2 BUC* 75.61 LEI/ BUC TEAVA SC+ VENTIL 1*1/4 5 BUC*8.13 ROB COLTAR 1/2/12 2BUC*16.18

Număr anunț
DA28886821
Autoritate contractantă
Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
Furnizor / câștigător
MENDIX SRL (CUI 15941868)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451 RON
Valoare atribuită
451 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451 RON

din 451 RON estimat