Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
MEDICAMENTE ŞI SOLUŢII PERFUZABILE PENTRU O PERIOADĂ DE 24 DE LUNI
- Număr anunț
- CN1093247
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.513.328,12 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172478
- Termen limită
- 07.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 390579-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272531
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de Sarcini Medicamente.pdf.p7s
- 2.. ANEXA 1 LA CAIET SARCINI.pdf.p7s
- 3 Clauze contractuale med 2026.pdf.p7s
- 5 FISA-DE-DATE -MEDICAMENTE 2026.pdf.p7s
- 6 Modele declaratii pentru licitatie.docx.p7s
- 7 Model Formular Oferta tehnica.docx.p7s
- 8 Model Formular Oferta financiara.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1272531.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
25.06.2026 15:11Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la solicitarea CN1093247/00012/24.06.2026RASPUNS CONSOLIDAT 1785/25.06.2026
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
0 RON
din 7.513.328,12 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 7.513.328,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.