Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA RECTANGULARA 40*30*2 = 60 M MANUSI PROTECTIE = 12 BUC CAPAC TEAVA 40*30 = 350 BUC TABLA NG 1MM = 1 BUC TEAVA RECTANGULARA 40*20*2 = 4 M AMESTECATOR SDS = 1 BUC PLACA RIGIPS VERDE 12.5 = 2 BUC SILICON = 1 BUC GLET CT126 20KG = 1 BUC GLET CT127 20KG = 1 BUC ROBINET DUBLU SERV 1/2 = 1 BUC PROFIL CD60 3M = 2 BUC PROFIL UW30 3M = 2 BUC ADEZIV RIFIX 25KG = 1 BUC SURUB AUTOFILETANT = 100 BUC DIBLU+HOLSURUB 6*40 = 50 BUC SPIRAL SDS FI6 = 2 BUC SPIRAL SDS FI8 = 1 BUC MANUSI PROTECTIE = 1 BUC DIBLU+HOLSURUB 6*40 (CUTIE) = 2 BUC CAPAC CANAL = 1 BUC SILICON SANITAR GRI = 1 BUC DISC DIAMANTAT = 1 BUC PIGMENT = 17 BUC CAPAC CANAL = 1 BUC CANCIOC = 1 BUC MISTRIE = 1 BUC GLETIERA = 1 BUC SPACLU = 1 BUC GALEATA PVC = 1 BUC ADEZIV CM11 25KG = 5 BUC MORTAR ZIDARIE 30KG = 2 BUC DIBLU+HOLSURUB 12*100 = 300 BUC HOLSURUB 5*80 = 250 BUC HOLSURUB 6*100 = 100 BUC DIBLU+HOLSURUB 10*100 = 50 BUC PIGMENT = 11 BUC PIGMENT = 4 BUC REZERVOR WC = 1 BUC PLASA SUDATA 4*2000*5000 = 1 BUC SARMA NG FI1.18 = 3 KG COPEX FI50 = 4 M CUTTER = 1 BUC PATENT = 1 BUC CIOCAN 5KG = 1 BUC CUIE 7 = 1 KG PIGMENT = 6 BUC SPIRAL SDS FI16 = 1 BUC BALAMA SUDURA = 3 BUC BROASCA USA = 1 BUC BUTUC USA 90 = 2 BUC VOPSEA 0.75L = 1 BUC PENSULA = 1 BUC MANER+SILD USA = 1 BUC INSTANT APA CALDA = 1 BUC TEAVA RECTANGULARA 20*20 = 36 M COLTAR ALUMINIU PLASA 3M = 5 BUC ADEZIV POLISTIREN 25KG = 1 BUC SET LAME CUTTER = 2 BUC SMIRGHEL 150 = 6 M POLISTIREN EXTRUDAT 3CM = 3 BUC OGLINDA = 6 BUC ROBINET COLTAR 1/2-1/2 = 4 BUC TEU BZ 1/2 = 4 BU
- Număr anunț
- DA28782279
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.374 RON
- Valoare atribuită
- 8.374 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.