Atribuită Cumpărare directă

Garnitura pp vaacum+disc frana +placute frana+inlocuirea lor RAR SM 886/14.09.2021

Număr anunț
DA28778749
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
TIACOM AUTO SRL (CUI 17927789)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707 RON
Valoare atribuită
707 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707 RON

din 707 RON estimat