Atribuită Cumpărare directă

Furnizare crema camuflaj pentru U.M. 01511 Dej

Număr anunț
DA28787495
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
44812000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.933 RON
Valoare atribuită
1.933 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.933 RON

din 1.933 RON estimat