Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASISTENTA MEDICALA CU MEDIC SI AMBULANTA MECI DE FOTBAL JUNIORI: meciurile AFC UTA Arad – LPS Bihorul Oradea, în cadrul Ligii Elitelor U19, etapa 5, în data de 19.09.2021, ora 12:00, pe terenul Sînnicolau Mic și AFC UTA Arad – LPS Bihorul Oradea, în cadrul Ligii Elitelor U17, etapa 5, în data de 19.09.2021, ora 14:00, pe terenul Sînnicolau Mic
- Număr anunț
- DA28764773
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI 28322189)
- Furnizor / câștigător
- DR. TURCIN SRL (CUI 16386138)
- Cod CPV
- 85143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.