Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de ambulanta si medic, conform cu oferta, 18 ore astfel : in data de 22.09.2021 intre orele 18:00-22:00 la Sala Sporturilor Victoria Arad; in data de 25.09.2021 intre orele 18:00-22:00 in Parcul Reconcilierii din Arad; in data de 26.09.2021 intre orele 18:00-22:00 la Parcul Reconcilierii din Arad; in data de 26.10.2021 intre orele 15:00-17:00 in Piata 13 Generali - Subcetate din Arad ; in data de 06.10.2021 intre orele 17:00-18:00 la Biserica Romano - Catolica - Centru din Arad; in data de 06.10.2021 intre orele 18:00-21:00 in Parcul Reconcilierii din Arad privind evenimentul „Zilele maghiare din Arad” in cadrul actiunii „Manifestari culturale si sarbatori ale minoritatii maghiare”, in perioada 21.09.2021-06.10.2021.
- Număr anunț
- DA28749781
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- DR. TURCIN SRL (CUI 16386138)
- Cod CPV
- 85143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.