Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea unui bilet de avion, zbor direct, clasa economic, cu bagaj de cala si asigurare de călătorie pentru ruta București-Frankfurt pe Main si retur. Plecarea din București va fi în data de 18 octombrie 2021, ora 06:45, iar întoarcerea din Frankfurt pe Main va fi în data de 19 octombrie 2021, ora 20:50.

Număr anunț
DA28881899
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI 25883438)
Cod CPV
60420000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.969 RON
Valoare atribuită
1.969 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.969 RON

din 1.969 RON estimat