Atribuită Cumpărare directă

CEAPA MORCOV TELINA PASTARNAC PATRUNJEL RADACINA PATRUNJEL VERDE LAMAI BANANE MERE USTUROI ARDEI CAPIA ARDEI GRAS LEUSTEAN MARAR VERDE PERE SEMINTE FLOAREA SOARELUI CRUDE DOVLECEI FASOLE VERDE CONGELATA MAZARE CONGELATA ESENTE VANILIE SI LAMAIE

Număr anunț
DA28797774
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221113-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061 RON
Valoare atribuită
1.061 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.061 RON

din 1.061 RON estimat