Atribuită Cumpărare directă

Lucrari extindere alimentare cu apa in sat Tesna com Cosna conform deviz oferta aprobat prin HCL nr.61 din 15. 09. 2021. Atasat regasiti caietul de sarcini.

Număr anunț
DA28849506
Autoritate contractantă
Comuna Cosna (CUI 15971184)
Furnizor / câștigător
LIETO BUCOVINA SRL (CUI 29173921)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.572 RON
Valoare atribuită
33.572 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.572 RON

din 33.572 RON estimat