Atribuită Cumpărare directă

MANUSI NEOPREN STERILE nr. 7.5 = 100 perechi MANUSI ORTOPEDICE STERILE NR.7 = 50 perechi MAANUSI ORTOPEDICE STERILE NR.7.5 = 50 perechi

Număr anunț
DA28827511
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
TIMEX - FAR SRL (CUI 28435056)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat