Atribuită Cumpărare directă

Ulei motor 10W40 Ulei Mobil Delvac MX Extra 10W40 208L Caterpillar ECF-2, MB 228.3, Volvo VDS3/VDS2, MAN M3275-1, RLD-2/RLD, MTU Category 2, API CI-4/CH-4/SL/SJ, API CG-4/CF-4/CF AM PREMIUM, MOBIL 1

Număr anunț
DA28736382
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.589 RON
Valoare atribuită
3.589 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.589 RON

din 3.589 RON estimat