Atribuită
Cumpărare directă
Bonux 400gr -18buc, Rivex Casa 1,5l -14buc, Rivex parchet -12buc, Domestos 750ml -10buc, Cif crema 500ml -10buc, Glade gel -8buc, Matura strada 40cm -6buc, Coada lemn -12buc, Sapun lichid Teo 800ml -8buc, Matura pvc Tamira -10buc, Ajax geam 500ml -12buc, Fairy 800ml -3buc, Detartrant 800ml -12buc, Savex 10kg -1buc, Saci menaj 35l -8set, Saci menaj 60l -10set, Saci menaj 120l -10set, Saci rafie -10buc, Pronto spray -3buc, Maturi sorg cu coada -7buc
- Număr anunț
- DA28810242
- Autoritate contractantă
- Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
- Furnizor / câștigător
- AMY SRL (CUI 1917703)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.255 RON
- Valoare atribuită
- 1.255 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.