Atribuită Cumpărare directă

Vopsea lav Ecoweiss 24kg int. -5buc, Vopsea alchidica 0,75l Sentosa -25buc, Lac 3in1 Patina 0,75l -17buc, Diluant 0,9l -12buc, Trafalet cu tavita -5set, Pensula G80 -6buc

Număr anunț
DA28810201
Autoritate contractantă
Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.294 RON
Valoare atribuită
1.294 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.294 RON

din 1.294 RON estimat