Atribuită
Cumpărare directă
Saci menaj 35l -10set, Saci menaj 60l -5set, Saci menaj 240l -10set, Clin geam -5buc, Igienol pardoseli 1l -9buc, Igienol multisuprafete -15buc, Dettol multisuprafete 500ml -4buc, Dettol 750ml -1buc, Pronto spray 400ml -6buc, Pronto lichid 1l -9buc, Solutie pardoseli Cloret 5l -2buc, Clor Ace 2l parfumat -10buc, Detartrant Nufar 800ml -5buc, Peak odorizant wc -20buc, Cos birou -10buc, Perie wc -10buc, Sapun lichid Teo 400ml -20buc, Aparat Glade odorizant -3buc, Domestos 1l -7buc, Domesos 750ml -3buc, Pons wc -25buc, Lavete uscate 20buc/rola -4role, Pres usa mare -10buc, Mop bbc 250gr -10buc, Rezerva sapun lichid 800ml -10buc, Manusi nitril 100buc/cutie -4cut, Adeziv polistirol 25kg -4saciElectrozi sudura 2.5 supertit -4.50kgRenew universal -5bucPlasa sudata 20m/1.5m -1sulTruse geometrie pt tabla Isomars -2set
- Număr anunț
- DA28802566
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Razvani (CUI 24803449)
- Furnizor / câștigător
- AMY SRL (CUI 1917703)
- Cod CPV
- 39292500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.272 RON
- Valoare atribuită
- 3.272 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.