Atribuită Cumpărare directă

Oferta servicii medicina muncii Examenul medical de medicina muncii se efectueaza conform prevederilor din H.G nr.1169/2011. Examen psihologic.

Număr anunț
DA28766696
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE CIVILĂ MEDICALĂ DR. COICA (CUI 17153726)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat