Atribuită Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii. Examenul medical de medicina muncii se efectueaza conform prevederilor din H.G nr.1169/2011

Număr anunț
DA28700370
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Piscolt (CUI 17312651)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE CIVILĂ MEDICALĂ DR. COICA (CUI 17153726)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare atribuită
1.485 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485 RON

din 1.485 RON estimat