Atribuită Cumpărare directă

Sapa greutate redusa cu coada din lemn, confectionata din metal, tratat termic= 20 buc, Lopata de zapada din tabla zincata cu coada de lemn= 30 buc, Roaba, 100 litri,cuva metalica, roata plina= 6 buc

Număr anunț
DA28884823
Autoritate contractantă
UM01877 (CUI 4266251)
Furnizor / câștigător
HYDROMET VISION SRL (CUI 26382060)
Cod CPV
44511330-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.646 RON
Valoare atribuită
3.646 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.646 RON

din 3.646 RON estimat