Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU I.T.P. 2 ATV 2 BUC x 169,92,TOTAL ACHIZIŢIE 339,84 LEI CU TVA. ACHIZIŢIA ESTE NECESARĂ ÎN VEDEREA EFECTUĂRII INSPECŢIEI TEHNICE PERIODICE PENTRU MIJLOACELE AUTO MENŢIONATE. ACHIZIȚIA INCLUDE LA TOTAL PREȚUL TARIFULUI I.T.P. NECESAR EXECUTĂRII SERVICIULUI PROPRIU-ZIS INCLUSIV AL EVENTUALELOR TARIFE DE REVENIRE (SIGURANȚĂ, POLUARE, ALTELE). SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA 2446733 DIN 23.09.2021, OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 23.09.2021 PRECUM ŞI CANTITĂŢILE DIN PREZENTA ACHIZIŢIE. SERVICIUL ESTE NECESAR BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA REPARAȚIILOR CURENTE NECESARE LA AUTOVEHICULELE DIN DOTAREA PARCULUI AUTO AL UNITĂŢII.

Număr anunț
DA28853052
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339 RON
Valoare atribuită
339 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339 RON

din 339 RON estimat