Atribuită Cumpărare directă

I0D01 - Verificare tehnica W0H03 - Folie securizare: pentru buldoexcavator New Holland: DJ 00184: 1 BUC X 169.92 RON. REFERAT NR.25387/24.08.2021 - COLOANA AUTO. OFERTA INREGISTRATA CU NR. 26257/01.09.2021.

Număr anunț
DA28663924
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169 RON
Valoare atribuită
169 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169 RON

din 169 RON estimat