Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT SPECIAL PENTRU SPALAREA PARDOSELILOR DIN PARCHET LAMINAT SI NATUR. SE USUCA REPEDE, PROTEJEAZA LEMNUL SI LASA UN MIROS PLACUT. ESTE POTRIVIT PENTRU ORICE TIP DE LEMN (NATUR, CERUIT, LACUIT), ATAT AL PARCHETULUI, CAT SI AL ALTOR OBIECTE DIN LEMN. SE APLICA DILUAT. RECIPIENT 1L
- Număr anunț
- DA28887882
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL PACK DISTRIBUTION SRL (CUI 22138919)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041 RON
- Valoare atribuită
- 1.041 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.