Atribuită
Cumpărare directă
Productie audio - video material de promovare de tip STIRE TV, 2 buc/3 difuzări/stire . si difuzare pe postul UNU TV Productie audio - video material de promovare de tip EMISIUNE TV cu durata de 50 minute si difuzarea in prime time pe postul UNU TV Productie audio - video materiale de promovare de tip CLIP TV la cererea beneficiarului pe perioada 10-12.09.2021
- Număr anunț
- DA28712871
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL "DRAGAN MUNTEAN" DEVA (CUI 4374814)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA ZONE UNU HD SRL (CUI 26627535)
- Cod CPV
- 92221000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.