Atribuită Cumpărare directă

Piese auto: pompa injectie tractor 25CP. OE - 1 buc; electromotor tractor 25CP. OE - 1 buc; pompa alimentare tractor 25CP, OE - 1 buc.

Număr anunț
DA28698043
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
SABIAUTO KIT SRL (CUI 37188338)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.342 RON
Valoare atribuită
13.342 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.342 RON

din 13.342 RON estimat