Atribuită Cumpărare directă

Servicii de sanatate copii 1-15 ani - 28 ore - CASA COPIILOR- LUNA SEPTEMBRIE 2021.Prestatorul isi asuma intreaga responsabilitate pentru siguranta si calitatea serviciilor prestate .Orice neconformitate privitoare la calitatea serviciilor prestate va fi remediata pe cheltuiala prestatorului.

Număr anunț
DA28703443
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI ROMAN (CUI 35398236)
Furnizor / câștigător
CMI Dr Nastasa Livia-Daniela (CUI 25503032)
Cod CPV
85140000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat