Atribuită
Cumpărare directă
- 8 buc placa metalex negru in masa cu fond auriu, 1,5mm grosime, dimensiuni 20x40cm, print uv cu negru - pret 81,7 lei - autocolant pvc alb printat si laminat: - 2 buc 78x53 cm - pret/buc 49,5 lei - 2 buc 65x44 cm - pret/buc 43,3 lei - 2 buc 65,5x53 cm - pret/buc 44,9 lei - 4 buc 84,5x53 cm - pret/buc 57,9 lei Nu acordam servicii de montaj. Pe spatele placilor din metalex putem aplica gratuit scotch dubluadeziv pentru montaj pe suprafete plane (metal vopsit, plastic; nu pe pereti vopsiti cu lavabila
- Număr anunț
- DA28875882
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI 33941343)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.155 RON
- Valoare atribuită
- 1.155 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.