Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE URMATOARELE PRODUSE: -ACE SOLUTIE PT.PETE RUFE COLORATE 2L*8 - 32BUC*15,29lei -ACE ULTRA INALBITOR SI DEGRESANT SPRAY CU SPUMA 700ML REG*10 - 20BUC*9,99lei -AKTIV ODORIZANT WC APARAT 40G MARIN*24 - 72BUC*1,55lei -BANDA MUSTE 100BUC/SET*10 - 10SET*45,55lei -BATISTE FIORE 2STR 10/SET* 24 - 192SET*2,35lei -BROS CAPCANA SOARECI SI SOBOLANI 1740*12 - 24BUC*5,67lei -BROS PASTA RATICIDA 150GR 1639*12 - 24BUC*6,93lei -CIF SOLUTIE CUPTOR&GRATAR SPRAY 435ML*12 - 24BUC*9,23lei -FAIRY DETERGENT VASE 650ML EXTRA IGIENA*16 - 16BUC*5,84lei -FAIRY PROFESIONAL DETERGENT VASE 5L LEMON*2 - 4BUC*25,97lei -FINO HARTIE COPT&FOLIE ALUMINIU 2IN1 5M*25 - 50BUC*8,36lei -FINO MOP MICROFIBRA TWIST REZERVA*12 - 24BUC*9,54lei -FINO PUNGI PENTRU COPT*8 - 40BUC*4,61lei -FLOOR DETERGENT PARDOSELI 1.5L CHERRY BLOSSOM*8 - 16BUC*6,29lei -FLOOR DETERGENT PARDOSELI 1.5L SPRING FLOWER*8 - 24BUC*5,45lei -LENOR PROFESIONAL BALSAM RUFE 5L SUMMER BREEZE*3 - 9BUC*33,18lei -NUFAR APRET TESATURI 500ML*12 - 12BUC*7,18lei -PERSIL DETERGENT AUTOMAT 10KG LAVANDA - 15BUC*55,71lei -PERSIL DETERGENT LICHID 3L 60SP FRESHNESS BY SILAN*4 - 20BUC*34,37lei -PROMAX CREMA CURATAT 500GR*15 LACRAMIOARE - 15BUC*3,07lei -PROMAX DEGRESANT BAIE 750ML*10 - 20BUC*4,76lei -PROMAX GEL PENTRU DESFUNDAREA TEVILOR 1L*8 - 24BUC*5,8lei -PULIRE DETERGENT LICHID 5L 80SP ALBASTRU PROSPETIME*2 - 20BUC*13,02lei -RIVEX DETERGENT PARDOSELI 1.5L LAMAIE*8 - 24BUC*8,39lei -RIVEX DETERGENT SUPRAFETE LEMN 4L*4 - 16BUC*40,34lei -SANO BALSAM RUFE

Număr anunț
DA28851607
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
SIDE TRADING SRL (CUI 15107812)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464 RON
Valoare atribuită
1.464 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.464 RON

din 1.464 RON estimat