Atribuită
Cumpărare directă
Porumb boabe recolta 2020, ambalat in saci de rafie de 30kg. Calitate superioara Umiditate - sub 14% Impuritati si corpuri straine 2-4% Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus in pret. Toate furajele vor fi aduse la sediul beneficiarului in cantitati mici, la comanda, in functie d enecesarul lunar. Fânul de lucerna, din recolta anului 2020, este recoltat cu frunze, bine uscat si ambalat în baloti de 20 kilograme. Calitate superioara Impuritati si corpuri straine 4-8% impuritati Masa hectolitrica (MH) - Kg/hl min. 85 Umiditate –sub 14 %. Continut in proteine – 12% Continutul in gluten umed – min. 35% Transportul este asigurat de catre furnizor la sediul beneficiarului si este inclus în pret. Toate furajele vor fi aduse la sediul beneficiarului în cantitati mici, la comanda, în functie de necesarul lunar. Nutret combinat pentru iepuri, pasari si sobolani VALOARE NUTRITIVA: proteina bruta 16,55%, grasime bruta 3,27%, celuloza 8,05%, lizina 0,71%, metionina+cistina 0,6%, energie metabolizabila 2300 Kcal/Kg. INGREDIENTE: porumb, grau, srot soia, srot floarea soarelui, fosfat monocalcic, carbonat de calciu, sare, aminoacizi, premix vitamino-mineral. AMBALARE: saci de rafie de 10kg.
- Număr anunț
- DA28720350
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
- Cod CPV
- 03114200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.210 RON
- Valoare atribuită
- 74.210 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.