Atribuită Cumpărare directă

Platforma Internaționalizare UPB va permite înscrierea studenților de la universități partenere la programele de studii de mobilitate din cadrul Universității POLITEHNICA din București. Oferta include mententa aplicatiei tinp de 12 luni

Număr anunț
DA28856389
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ESENDATA SRL (CUI 36833435)
Cod CPV
72211000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat