Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de cadastru sistematic pentru 215 imobile situate in 5 sectoare , pe raza comunei Botiz, judetul Satu Mare

Număr anunț
DA28883078
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
Furnizor / câștigător
RUSU DORIN GHEORGHE (CUI 20255955)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.275 RON
Valoare atribuită
18.275 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.275 RON

din 18.275 RON estimat