Atribuită
Cumpărare directă
Servicii defrisări manuale cu motocoasa, tăiat iarba si vegetatie lemnoasa pasune pe raza comunei Misca, judetul Arad şi adunat vegetatia taiată in gramezi. Serviciile se vor presta in baza comenzii autoritatii contractante. Se va incheia un contract de achizitie publica.
- Număr anunț
- DA28748225
- Autoritate contractantă
- COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
- Furnizor / câștigător
- Must Zsolt "Must Zsolt" PF (CUI 21870400)
- Cod CPV
- 77211300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.550 RON
- Valoare atribuită
- 19.550 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.