Atribuită Cumpărare directă

TELEMEA VACA ROMANEASCA

Număr anunț
DA28788374
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.231 RON
Valoare atribuită
8.231 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.231 RON

din 8.231 RON estimat