Atribuită Cumpărare directă

Cablu electric conform oferta/grafic de furnizare NA2XBY 3X25+16 NA2XBY 3X95 +50 CYY-F3X2.5

Număr anunț
DA28690117
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
DOREMIT STIL SRL (CUI 27948320)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.831 RON
Valoare atribuită
39.831 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.831 RON

din 39.831 RON estimat