Atribuită
Cumpărare directă
DALI/SF cu respectarea legislatiei in vigoare. Serviciile prestate presupun predarea urmatoarelor documentatii: - expertiza - studiu topografic avizat OCPI - studiu geotehnic - DTCU - DTAC - DALI/SF cu respectarea legislatiei in vigoare. Servicii de proiectare faza DALI si anume stdiu geotehnic inclusiv verificare faza Af , Expertiza sitem existeny , DALI , DTCU si DTAC / PAC .
- Număr anunț
- DA28712083
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALENI DAMBOVITA (CUI 4344635)
- Furnizor / câștigător
- BUILD WAY DESIGN SRL (CUI 30010324)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.410 RON
- Valoare atribuită
- 55.410 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.