Atribuită
Cumpărare directă
Verificare ISCIR cazan centrala termica Primaria Vaulesti, Jud. Botosani 1.Verificare tehnica periodica cazan , P=110 kw conform PT A1/2010-1 buc; 2.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 1”,Pr=3 bari conform PT C7/2010-3 buc; 3.Verificare/reglare supape de siguranta Dn 3/4”,Pr=6 bari conform PT C7/2010-1 buc; 4.Verificare vas de expansiune V=300 litri , conform PT C4/2010-1 bu
- Număr anunț
- DA28730454
- Autoritate contractantă
- COMUNA VACULESTI (CUI 3503686)
- Furnizor / câștigător
- INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.570 RON
- Valoare atribuită
- 1.570 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.