Atribuită
Cumpărare directă
Servicii oferite: acordarea de consultanţă juridică asupra problemelor solicitate a fi analizate ce se ivesc în activitatea curentă a Achizitorului și asigurarea asistenței și eventualei reprezentări juridice; documentare în interesul Achizitorului constând în studiul legislației, doctrinei și al practicii judiciare în legatură cu problema juridică pentru care se solicită consultanța sau asistență juridică; - Initierea actiunii in instanta privind recuperarea sumelor pentru servicii medicale prestate de catre spital si nedecontate de CAS ARAD(iunie 2020) Serviciile sunt pentru perioada 15.09.2021-15.10.2021
- Număr anunț
- DA28758790
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT PURICE ELENA-CRISTINA (CUI 21943618)
- Cod CPV
- 79100000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.