Atribuită
Cumpărare directă
MORCOVI KG 12*2.753, CEAPA KG 12*2.293, TELINA KG 12*5.505, PATRUNJEL KG 12*6.422, BANANE KG 47*5.505, CASTRAVETI KG 5*4.588, USTUROI KG 1*11.101, CARTOFI KG 50*1.835, PIERSICI KG 42*7.340, MERE KG 47*3.211, LAMAI KG 2*6.880, CAISE KG 6*9.175, OUA BUC 180*0.229
- Număr anunț
- DA28748407
- Autoritate contractantă
- GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135 RON
- Valoare atribuită
- 1.135 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.