Atribuită Cumpărare directă

Servicii de lacatuserie. Perioada contractuala: 01.10.2021-31.12.2021

Număr anunț
DA28792124
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
DINU DIONISIE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35419630)
Cod CPV
98395000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.227 RON
Valoare atribuită
16.227 RON
Data publicării
18.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.227 RON

din 16.227 RON estimat