Atribuită
Cumpărare directă
ASPIRATOR USCAT PROFESIONAL -In cazul acestui aparat este vorba despre un aspirator uscat foarte robust, functional si performant, pentru utilizatori profesionisti cu insusiri ergonomice, avand un design compact si fiind conceput pentru nevoile speciale ale hotelurilor, restaurantelor, firmelor ce ofera servicii de curatare a cladirilor si magazinelor. -Avand o putere de 800 W, acest aparat compact creeaza un vacuum puternic de 24,4 kPa (244 mbar). Se poate actiona usor si comod - fara aplecari suparatoare - prin intrerupatorul mare de picior. Cotul usor de manuit cu sistem Clip si reglare in trepte a capacitatii de aspiratie permite pe intervale lungi o munca fara epuizare. Lungimea furtunului de aspiratie este de 2.5 m. Insusirile mobile ale aspiratorului uscat sunt datorate sasiului cu cele doua role pentru greutati si cele doua pentru directie. O margine circulara de protectie are grija ca recipientul rezistent (capacitate 10 l) sa nu cauzeze nicio stricaciune mobilei. Aparatul T 10/1 este dotat standard cu o punga-membrana pentru filtru ce permite o absorbtie a prafului de cel putin doua ori mai mare decat in cazul uneia din hartie. Un sistem de filtrare in sase etape asigura o performanta de retentie impecabila. Pe langa punga de filtru cu trei straturi, un filtru de protectie a motorului, un filtru de evacuare si un filtru principal permanent garanteaza prospetimea aerului evacuat. Filtrul principal este realizat din nailon care poate fi spalat, astfel incat aparatul
- Număr anunț
- DA28802524
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- DND DIA IMPEX COM SRL (CUI 36782536)
- Cod CPV
- 39713430-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.