Atribuită
Cumpărare directă
COTLET PORC FELIAT - 21.90 KG CEAFA PORC FELIATA - 22.50 KG CARNE PORC LUCRU 80/20 TOCATA - 25.90 KG PULPA PORC FASONATA - 20.20 KG CREMVURSTI PORC AMB VID - 7.10 KG CARNATI POLONEZ VID - 9.70 KG CARNATI CABANOS - 3.10 KG PARIZER PORC EXTRA - 9.50 KG SUNCA PRAGA - 9.10 KG
- Număr anunț
- DA28711949
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
- Furnizor / câștigător
- LA MESENI SRL (CUI 34047970)
- Cod CPV
- 15130000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.295 RON
- Valoare atribuită
- 2.295 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.