Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate ARDENGHI DOCG EXTRA DRY MILESIMATO 0.75L 7 FRANCIACORTA DOCG SATEN BRUT 0.75L 3 ARMAGNAC 1981 1 PURCARI SPUMANT CLASIC ALB BRUT 6 COCA COLA 0.33L STICLA 12 SYMPHONIE CH SAINTE MARGUERITE ROSE 0.75L 8 SAN MARZANO TALO PRIMITIVO DI MANDURIA VIN ROSU DOP 0.75L 2 SARICA CAII DE LA LETEA ALIGOTE 0.75L 2 PURCARI SPUMANT CLASIC ROSE BRUT 2 DORNA 0.5L 12 IZVORUL ALB 0.5L 12 COCA COLA 0.33L STICLA 12
- Număr anunț
- DA28820538
- Autoritate contractantă
- Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI 19113639)
- Furnizor / câștigător
- D.P.C. HORECA SRL (CUI 29494662)
- Cod CPV
- 15900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.963 RON
- Valoare atribuită
- 2.963 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.