Atribuită Cumpărare directă

Defrișare arbori și arbuști. scoaterea cioatelor/rădăcinilor și transportul de material lemnos din incinta unităților spitalicești aflate în administrarea A.S.S.M.B., conform caietului de sarcini atașat.

Număr anunț
DA28680697
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
MSC ENGINEERING CONSTRUCT SRL (CUI 27628245)
Cod CPV
45111220-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.725 RON
Valoare atribuită
51.725 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.725 RON

din 51.725 RON estimat