Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare Servicii de Bilant de mediu pentru activitatea de captare, tratare și distributie apa potabila din localitatea Zerind, judet Arad si intocmire Raport care cuprinde concluziile bilantului de mediu cu recomandari pentru intocmirea programului de conformare, la pretul de 9.000,00 de lei fara T.V.A. conform caluzelor contractuale si a ofertei transmisa de catre dvs. Atasam draftul de contract referitor la serviciile mai sus mentionate. In cazul in care acceptati clauzele contractuale din draftul de contract , va solicitam sa verificati datele de identificare ale societatii dvs.si sa il trimiteti inapoi pe e-mailul: achizitii@caarad.ro, pentru a putea fi listat si pus la semnat in cel mai scurt timp posibil.

Număr anunț
DA28778302
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
Dumescu Florin (CUI 20472016)
Cod CPV
90711000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat