Atribuită
Cumpărare directă
Purificatorul H2ON : Fitrele purificatorlui: Au efect anti-microbian. Retin rugina, nisipul, eventualele suspensii mecanice. Retin nitritii, nitratii, clorul rezidual. Retin mirosurile si gusturile neplacute. Aparatele sunt dispuse cu doua sisteme: de racire si încalzire. Pentru instalarea aparatelor de purificare a apei, nu este necesara decât reteaua de apa din cadrul locuintei sau serviciului tau. Acestea nu necesita decât igienizarea si schimbarea filtrelor în functie de gradul de folosire. 40 buc/luna pentru o perioada contractuala cuprinsa intre 01.10.2021 - 30.11.2021. Cadrul obligational va fi stabilit contractual.
- Număr anunț
- DA28861256
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA METROPOLITANA BUCURESTI (CUI 4505405)
- Furnizor / câștigător
- NISRE SRL (CUI 33570172)
- Cod CPV
- 98300000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.