Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Legume Fructe Prune 116 kg x 2,00 Morcovi 50 kg x 2,30 Ceapa 50 kg x 2,10 Țelină 50 kg x 4,70 Cartofi 500 kg x 2,10 Castraveti 32 kg x 5,20 Varza 122 kg x 2,30 // * Pretul este valabil in limita stocului disponibil. * Pentru o confirmare de pret / cantitate / livrare , va rugam sa ne contactati: 0744 695 467 - REGEN
- Număr anunț
- DA28823754
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- REGEN SUNRISE ENERGY SRL (CUI 31121762)
- Cod CPV
- 15300000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.184 RON
- Valoare atribuită
- 2.184 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.